fbpx

Aj keď to tak vonku možno ešte nevyzerá, verím že mnohí z nás sa už začínajú zamýšľať nad tým, ako a čím by potešili na Vianoce svojich blízkych či známych.

Všetci poznáme to každoročné rozhodovanie sa, čo je ten správny darček, ktorý by mal byť príjemný a motivačný, mal by potešiť, ale zas nechceme aby to bola len tak nejaká hlúposť z povinnosti.

Takým malým tipom od nás sú darčekové poukážky v rôznych nominálnych hodnotách (20,50,100,-Euro), ktoré nikoho neurazia a mnohých určite potešia. Hádam každý z nás je zvedavý minimálne na zloženie svojho tela a rád by vedel koľko má kde svalovej hmoty či tuku (podkožného a viscerálneho zvlášť), aké má množstvo zadržiavanej vody v tele, či aká je úroveň jeho bazálneho metabolizmu.

Darčekový poukaz
Darčekový poukaz

Bez ohľadu na to, či sa jedná o športovca, alebo o človeka pohlteného bežným vírom pracovných a rodinných povinností, ktorý nemá čas a niekdy ani chuť venovať sa pohybovým aktivitám.

Je možné, že počas určitého životného obdobia si človek nahromadí aj neplánované tukové zásoby a aj roky rozmýšľa na tým, kedy je ten najlepší čas sa ich zbaviť. Väčšinou príde k záveru, že od zajtra 🙂 Možno práve darčeková poukážka bude tým spúšťačom na to, aby to „zajtra“ bolo naozaj niekedy zajtra .

Berte tento môj malý tip, ako myšlienku, nápad, ktorý možno nemusí byť vo svojej podstate až taký zlý a jeden malý papierik v podobe darčekovej poukážky môže niekomu pomôcť zlepšiť kvalitu jeho života už len tým, že ho „prinúti“ viac sa zamyslieť nad svojim životným štýlom, pohybovou aktivitou, či spôsobom stravovania.

Poukážka platí na meranie zloženia tela, proteínový diétny program Dr.Slim, na zostavenie individuálneho nutričného plánu a samozrejme na všetky dobré a zdravé dobroty, ktoré u nás nájdete.

Pri nákupe poukážok nad 150,-Euro obdržíte od nás ako Vianočný darček zľavu 10%. Len tak, veď predsa Vianoce sú za dverami 🙂