fbpx

Výhody metódy Dr.Slim

Zdravé chudnutie

Bielkovinová diéta umožňuje schudnúť v priemere 5-10 kg tuku mesačne bez úbytku svalstva. Chudnete bez hladu, cvičenia a komplikovanej prípravy jedál.

Zbavíte sa zbytočných kilogramov

Tisíce našich klientov potvrdia, že schudnúť s diétou Dr.Slim je reálne a dá sa to. Trápi vás obezita? Nemusí.

Odmeráme Vás na InBody 270

Dozviete sa presné množstvo podkožného tuku, vnútorného tuku, kostrového svalstva a zadržanej vody v organizme.

Budete mať dobrú náladu

Viac ako polovica klientov má veľmi dobrú, niekedy až mierne euforickú náladu z toho, ako im klesá množstvo tuku v tele.

Schudnete bez yo-yo efektu

Pri správnom nastavení a užívaní diéty nenastane yo-yo efekt, ktorý je prítomný u mnohých iných typov diét, väčšinou predávaných online.

Ochránite Vaše svalstvo

Svalové tkanivo je ako zdroj energie, vďaka proteínom v prípravkoch Dr.Slim, takmer stopercentne chránené

Zbavíte sa škodlivého viscerálneho tuku

Hmotnosť znižujeme primárne redukciou vnútorného tukového tkaniva, ktorý je príčinou mnohých ochorení.

Nebudete hladný

Väčšina našich klientov potvrdila, že nemá počas diéty takmer nikdy pocit hladu.

Náš jedálniček Vám bude chutiť

Zostavíme Vám chutný jedálniček, ktorý Vás zbaví vášho tuku a zredukuje Vašu hmotnosť.

Komplexné riešenie obezity

Metóda Dr.Slim pôsobí na trhu proteínových diét od ich úplného začiatku. Dlhoročné skúsenosti spravili z diétnej metódy Dr.Slim kvalitný a cenovo dostupný produkt. Potrebujete len rýchlo schudnúť 5 kíl, alebo vás trápi obezita a potrebujete komplexný prístup? Na oboje máme riešenie. Objednajte sa na konzultáciu už dnes.

Neustály odborný dohľad

Zdravotný stav našich klientov je od prvej návštevy v našom centre pod neustálou kontrolou. Klientom poskytujeme v prípade potreby bezplatnú telefonickú konzultáciu s hlavným doktorom a odborným garantom metódy. Klienti majú ga­ran­to­va­né pravidelné bezplatné merania na prí­stro­ji InBody 270 s metabolickým softwérom.

Príjemné chudnutie bez yo-yo efektu

Diéta Dr.Slim je pre klientov príjemná. Netrpia počas nej hladom ani úbytkom energie, práve naopak – cítia sa plní elánu a telesnej pohody. Pri tejto diéte sa netreba báť úbytku svalovej hmoty ani yo-yo efektu, keďže metabolizmus sa zrýchľuje spôsobom, ktorý je telu prirodzený.

Kvalitné produkty

Produkty Dr.Slim obsahujú výlučne prírodné naj­mo­der­nej­šie nízkokalorické cukry a neobsahujú škodlivý aspartam. Výrobky sú dovážané od viacerých svetových výrobcov špičkovej kvality z Francúzska, Belgicka, a Švajčiarska a majú certifikát KOSHER. Ponúkame aj hotové proteínové jedlá bez potreby „šejkrovania“ či inej prípravy.

Zdravé chudnutie

Dr. Slim je špeciálna proteínová diéta, pri ktorej sa chudne hlavne z vnútorného tuku. Ten je potrebné redukovať nielen z estetických, ale aj zo zdravotných dôvodov. Dr. Slim prispieva k znižovaniu cholesterolu, úprave krvného tlaku a hladiny cukru v krvi, čím pomáha pri mnohých zdravotných problémoch ako sú srdcovo-cievne ochorenia, cukrovka a pod.

Viditeľný úbytok tuku

Najviditeľnejšími partiami, z ktorých tuk rýchlo ubúda pri riadenej ketóze  a chudnutie je najviac zreteľné sú obvody – najmä brucha a pása, čo sa ihneď prejaví na zmene vašej konfekčnej veľkosti.

Zavolajte ešte dnes na 0918 409 702
alebo nám napíšte na info@doktorslim.sk

Nezáväzná konzultácia Vás nič nestojí, ale finálny výsledok
bude stáť za to.