fbpx

Výživové poradenstvo

Výživový poradca

Kto je to Výživový poradca?

Ako výživový poradca som odborník certifikovaný akreditovanou autoritou, mám znalosti z oblasti fungovania metabolizmu, fyziológie, racionálneho stravovania a zdravého životného štýlu.
Viem čo obsahujú jednotlivé potraviny a ako vplývajú na váš organizmus, aká je ich energetická hodnota a pre koho prípadne nie sú vhodné.
Dokážem zostaviť racionálny jedálny lístok, tzv Individuálny nutričný plán na mieru presne pre Vás, či už chcete schudnú, pribrať, alebo si len udržať či vyformovať postavu. V tomto mi pomáhajú odborné znalosti, moderná technika a výživový softvér.

 

Dr.Slim

Ako výživový poradca používam bioimpedančný prístoj InBody 270 na analýzu zloženia tela, ktorý mi prezradí veľa informácii o tom koľko svalstva a tuku máte, aký je váš bazálny metabolizmus a či máte, alebo nemáte nadbytok viscerálneho tuku v bruchu. Toto všetko mi slúži ako podklad na zostavenie jedálničku presne pre vás prípadne na nastavenie diéty Dr.Slim.
V našom centre používame na analýzu tela bioimpedančný prístroj InBody270, ktorý patrí medzi svetovú špičku. Viac o meraní zloženia tela na InBody nájdete TU

Priebeh prvého stretnutia:

Prvé stretnutie mi umožní spoznať váš aktuálny fyzický stav a kondíciu. Počas tohto stretnutia si prejdeme vaše stravovacie návyky a zvyklosti a prebehne meranie zloženia vášho tela na InBody270.

Navrhneme najefektívnejšie a pre vás najvhodnejšie metódy úpravy vašej hmotnosti, definujeme časové ohraničenie a cieľovú hmotnosť.
Na prvé stretnutie si treba vyhradiť cca 60 minút.

Čo môžete u nás očakávať:

  • Vysvetlíme, aké sú možnosti zbavenia sa nadbytočných kilogramov, ak to potrebujete
  • Vysvetlíme a naučíme vás zdravým stravovacím návykom
  • Vysvetlíme zloženie vášho tela
  • Poradenstvo garantujeme nielen počas doby vášho chudnutia, ale aj po jeho skončení
  • Postupne zmeníme vás život k lepšiemu 🙂
  • Budeme vás motivovať a neustále posúvať ďalej. Kedykoľvek sa môžete prísť pochváliť svojimi úspechmi, či len prekonzultovať stravovacie či životné zvyklosti.

Budem vám pomáhať s nástrahami modernej a často nutrične nevyváženej stravy, pomôžem vám upraviť vašu hmotnosť podľa vašej potreby či túžby.
Dnešná rýchla doba, časté stravovanie vo fast-food reštauráciách, stres, málo pohybu a uponáhľaný životný štýl nám rozhodne nepomáhajú k lepšej fyzickej kondícií či krajšej postave. Je preto normálne a prirodzené starať sa aj o svoje fyzické zdravie a správnu postavu.

Ako Váš výživový poradca SlimTeam.sk vám pomôžem sa v tomto všetkom zorientovať a zlepšiť kvalitu vášho každodenného života. Zastavte sa u nás na kávičku a porozprávame sa, čo pre vám vieme spraviť.

Radi by ste poskytli svojim zamestnancom niečo iné?
Zabezpečte im meranie zloženia tela priamo vo vašej firme počas dní zdravia, alebo len tak.
Ideálne aj na športové aktivity či teambuilding.

Radi zabezpečíme aj vzdelávaciu prednášku o zdravom životnom štýle.

Radi prídeme k vám do firmy alebo na teambuilding aj s našim bioimpedančným prístrojom na meranie zloženia tela InBody 270 a poskytneme vašim zamestnancom možnosť zmerať si zloženie tela aj s kvalifikovaným výkladom.
V rámci zdravotnej osvety radi odprezentujeme zásady racionálnej výživy, nové trendy a zaujímavosti v stravovaní a zameriame sa na odporúčania zvyšujúce pracovný výkon vašich zamestnancov 🙂

Pozrite sa, čo vám vieme ponúknuť pre vašich zamestnancov. Benefit, ktorý určite ocenia. Komunikujeme slovensky aj anglicky.

Kontaktujte nás pre viac informácii.

Firemné dni zdravia_ponuka

Kontaktujte nás pre viac informácii

Menu