Výživové poradenstvo

Výživový poradca

Kto je to Výživový poradca?

Výživový poradca je človek, odborník certifikovaný akreditovanou autoritou, ktorý má znalosti z oblasti fungovania metabolizmu, fyziológie, racionálneho stravovania a zdravého životného štýlu.
Výživový poradca vie čo obsahujú jednotlivé potraviny a ako vplývajú na váš organizmus, aká je ich energetická hodnota a pre koho prípadne nie sú vhodné.
Dokáže zostaviť racionálny jedálny lístok na mieru presne pre Vás, či už chcete schudnú, pribrať, alebo si len udržať či vyformovať postavu. V tomto nám pomáhajú odborné znalosti, moderná technika a výživový softvér.

 

Dr.Slim

Výživový poradca používa bioimpedančný prístoj na analýzu zloženia tela, ktorý mu prezradí veľa informácii o tom koľko svalstva a tuku máte, aký je váš bazálny metabolizmus a či máte, alebo nemáte nadbytok viscerálneho tuku v bruchu. Toto všetko slúži ako podklad na zostavenie jedálničku presne pre vás.
V našom centre používame na analýzu tela bioimpedančný prístroj InBody270, ktorý patrí medzi svetovú špičku. Viac o meraní zloženia tela na InBody nájdete TU

Priebeh prvého stretnutia:

Prvé stretnutie umožní spoznať váš aktuálny fyzický stav a kondíciu. Počas tohto stretnutia si prejdeme vaše stravovacie návyky a zvyklosti a prebehne meranie zloženia vášho tela na InBody270.

Navrhneme najefektívnejšie a pre vás najvhodnejšie metódy úpravy vašej hmotnosti, definujeme časové ohraničenie a cieľovú hmotnosť.
Na prvé stretnutie si treba vyhradiť cca 60 minút.

Čo môžete u nás očakávať:

  • Zbavíme vás nadbytočných kilogramov, ak to potrebujete
  • Vysvetlíme a naučíme vás zdravým stravovacím návykom
  • Vysvetlíme zloženie vášho tela
  • Poradenstvo nielen počas doby vášho chudnutia, ale aj po jeho skončení
  • Postupne zmeníme vás život k lepšiemu
  • Budeme vás motivovať a neustále posúvať ďalej. Kedykoľvek sa môžete prísť pochváliť svojimi úspechmi, či len prekonzultovať stravovacie či životné zvyklosti.

Výživový poradca je človek, ktorý vám pomáha s nástrahami modernej a často nutrične nevyváženej stravy, pomôže vám upraviť vašu hmotnosť podľa vašej potreby či túžby.
Dnešná rýchla doba, časté stravovanie vo fast-food reštauráciách, stres, málo pohybu a uponáhľaný životný štýl nám rozhodne nepomáhajú k lepšej fyzickej kondícií či krajšej postave. Je preto normálne a prirodzené starať sa aj o svoje fyzické zdravie a správnu postavu.

Váš výživový poradca SlimTeam.sk vám pomôže sa v tomto všetkom zorientovať a zlepšiť kvalitu vášho každodenného života. Zastavte sa u nás na kávičku a porozprávame sa, čo pre vám vieme spraviť.

Radi by ste poskytli svojim zamestnancom niečo iné?
Zabezpečte im meranie zloženia tela priamo vo vašej firme počas dní zdravia, alebo len tak.
Ideálne aj na športové aktivity či teambuilding.

Radi zabezpečíme aj vzdelávaciu prednášku o zdravom životnom štýle.

Radi prídeme k vám do firmy alebo na teambuilding aj s s našim InBody 270 a poskytneme vašim zamestnancom možnosť zmerať si zloženie tela aj s kvalifikovaným výkladom.
V rámci zdravotnej osvety radi odprezentujeme zásady racionálnej výživy, nové trendy a zaujímavosti v stravovaní a zameriame sa na odporúčania zvyšujúce pracovný výkon vašich zamestnancov 🙂

Pozrite sa, čo vám vieme ponúknuť pre vašich zamestnancov. Benefit, ktorý určite ocenia.

Kontaktujte nás pre viac informácii.

Firemné dni zdravia_ponuka

Kontaktujte nás pre viac informácii

Menu