fbpx

Pomôžeme Vám schudnúť

Prečo schudnúť u nás

Naša Misia:

Redukciou hmotnosti a zlepšovaním ich zdravotného stavu pomáhame zlepšovať každodennú kvalitu života našim klientom

Sme Centrum redukcie hmotnosti

postavené na základoch dlhoročnej a osvedčenej proteínovej diéty Dr.Slim v Bratislave na Lazaretskej 3/a.

Ku každému nášmu klientovi pristupujeme individuálne, berieme v úvahu jeho prípadné zdravotné obmedzenia, životný štýl či pracovné vyťaženie. Dokážeme nájsť také nastavenie diéty, ktoré bude vyhovovať aj vysoko zaneprázdneným vrcholovým manažérom, či mamičkám na materskej dovolenke.

V prípade závažnejších, či neštandardných zdravotných obmedzení potenciálnych klientov, zabezpečíme konzultáciu so špičkovým odborníkom a odborným garantom metódy Dr.Slim. Hladký a bezpečný priebeh vášho chudnutia je naša priorita.

Sme presvedčení, že správne nastavenie diéty vyžaduje osobný pohovor a stanovenie anamnézy, zmeranie na našom špecializovanom bioimpedančnom prístroji InBody270 a taktiež pravidelnú kontrolu priebehu chudnutia počas diéty, priebežné meranie úbytku tuku a prípadné korigovanie nastavenia diéty.

Po vyhodnotení anamnézy a interpretácii výsledkov merania na InBody270 Vám nastavíme na mieru proteínovú diétu Dr.Slim a individuálny jedálniček na základe Vašich konkrétnych psychologických a fyziologických potrieb. Nastavením diéty spustíme riadenú ketózu, ktorej priebeh budeme pravidelne kontrolovať a vyhodnocovať.

Po ukončení diéty vám vysvetlíme princípy racionálnej a zdravej stravy, v prípade záujmu vám spracujeme kompletný jedálniček zohľadňujúc vašu fyzickú aktivitu a stravovacie preferencie.

Príďte sa porozprávať.
Nezáväzná konzultácia môže byť prvým krokom do vášho nového života. Tak prečo to neskúsiť.

Garant Vášho chudnutia

Ing. Ľuboš Kravárik, MBA

Vedúci Centra, Výživový poradca
Certifikovaný výživový poradca, zanietený zástanca a propagátor zdravej výživy a zdravého životného štýlu. Neustále si rozširujem vedomosti a znalosti v oblastiach fungovania metabolizmu, fyziológie či vplyvu stravovacích návykov na psychickú a fyzickú pohodu človeka. Rád si vypočujem vaše potreby či očakávania a spolu nájdeme cestu na ich vyriešenie.
S úsmevom a nadšením pomáham svojim klientom redukovať ich telesnú hmotnosť a následne si ju udržať aj prostredníctvom princípov racionálneho životného štýlu. Úspešne som absolvoval dve vysokoškolské štúdiá a získal akreditovaný certifikát výživového poradcu.
Beh a bike sú moje druhé ja.

Objednať sa na konzultáciu

Menu