fbpx

Pomôžeme Vám schudnúť

Prečo schudnúť u nás

Naša Misia:

Redukciou hmotnosti a zlepšovaním ich zdravotného stavu pomáhame zlepšovať každodennú kvalitu života našim klientom

Sme Centrum redukcie hmotnosti

postavené na základoch dlhoročnej a osvedčenej proteínovej diéty Dr.Slim v Bratislave v budove Polus Towers na Vajnorskej v Bratislave.

Ku každému nášmu klientovi pristupujeme individuálne, berieme v úvahu jeho prípadné zdravotné obmedzenia, životný štýl či pracovné vyťaženie. Dokážeme nájsť také nastavenie diéty, ktoré bude vyhovovať aj vysoko zaneprázdneným vrcholovým manažérom, či mamičkám na materskej dovolenke.

V prípade závažnejších, či neštandardných zdravotných obmedzení potenciálnych klientov, zabezpečíme konzultáciu so špičkovým odborníkom a odborným garantom metódy Dr.Slim. Hladký a bezpečný priebeh vášho chudnutia je naša priorita.

Sme presvedčení, že správne nastavenie diéty vyžaduje osobný pohovor a stanovenie anamnézy, zmeranie na našom špecializovanom bioimpedančnom prístroji InBody270 a taktiež pravidelnú kontrolu priebehu chudnutia počas diéty, priebežné meranie úbytku tuku a prípadné korigovanie nastavenia diéty.

Po vyhodnotení anamnézy a interpretácii výsledkov merania na InBody270 Vám nastavíme na mieru proteínovú diétu Dr.Slim a individuálny jedálniček na základe Vašich konkrétnych psychologických a fyziologických potrieb. Nastavením diéty spustíme riadenú ketózu, ktorej priebeh budeme pravidelne kontrolovať a vyhodnocovať.

Po ukončení diéty vám vysvetlíme princípy racionálnej a zdravej stravy, v prípade záujmu vám spracujeme kompletný jedálniček zohľadňujúc vašu fyzickú aktivitu a stravovacie preferencie.

Príďte sa porozprávať.
Nezáväzná konzultácia môže byť prvým krokom do vášho nového života. Tak prečo to neskúsiť.

Radi by ste poskytli svojim zamestnancom niečo iné?
Zabezpečte im meranie zloženia tela priamo vo vašej firme počas dní zdravia, alebo len tak.
Ideálne aj na športové aktivity či teambuilding.

Radi zabezpečíme aj vzdelávaciu prednášku o zdravom životnom štýle.

Radi prídeme k vám do firmy alebo na teambuilding aj s našim bioimpedančným prístrojom na meranie zloženia tela InBody 270 a poskytneme vašim zamestnancom možnosť zmerať si zloženie tela aj s kvalifikovaným výkladom.
V rámci zdravotnej osvety radi odprezentujeme zásady racionálnej výživy, nové trendy a zaujímavosti v stravovaní a zameriame sa na odporúčania zvyšujúce pracovný výkon vašich zamestnancov 🙂

Pozrite sa, čo vám vieme ponúknuť pre vašich zamestnancov. Benefit, ktorý určite ocenia. Komunikujeme slovensky aj anglicky.

Kontaktujte nás pre viac informácii.

Firemné dni zdravia_ponuka

Garant Vášho chudnutia

Ing. Ľuboš Kravárik, MBA

Vedúci Centra, Certifikovaný výživový poradca

Certifikovaný výživový poradca, zanietený zástanca a propagátor zdravej výživy a zdravého životného štýlu. Neustále si rozširujem vedomosti a znalosti v oblastiach fungovania metabolizmu, fyziológie či vplyvu stravovacích návykov na psychickú a fyzickú pohodu človeka. Rád si vypočujem vaše potreby či očakávania a spolu nájdeme cestu na ich vyriešenie.
S úsmevom a nadšením pomáham svojim klientom redukovať ich telesnú hmotnosť a následne si ju udržať aj prostredníctvom princípov racionálneho životného štýlu. Úspešne som absolvoval dve vysokoškolské štúdiá, som držiteľ akreditovaného certifikátu výživového poradcu.
Beh a bike sú moje druhé ja.